Przekaż 1,5% podatku

W codziennej pracy staramy się uwzględniać indywidualne potrzeby wszystkich dzieci. Towarzyszy nam troska o zapewnienie równych szans, umacnianie wiary we własne siły oraz możliwości osiągania sukcesów.

Aktualnie bardzo mocno borykamy się z dostosowaniem przedszkola do wymogów przepisów ochrony przeciwpożarowej 3 budynków. Kosztorys inwestycji, do której jesteśmy zmuszeni to 1 723 000,00 zł. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie nas (jeśli nie zrobimy remontu to musimy zamknąć przedszkole), aby nasze Przedszkolaki mogły BEZPIECZNIE uczyć się i bawić w BEZPIECZNYM PRZEDSZKOLU.

Państwa 1,5% w całości zostanie przeznaczony na remont - dostosowanie przedszkola do wymogów przepisów ochrony przeciwpożarowej 3 budynków, gdzie przebywa dziennie 200 Przedszkolaków.
W imieniu naszych Przedszkolaków serdecznie D Z I Ę K U J E M Y !!!”

1,5% dla BEZPIECZEŃSTWA Przedszkolaków radość 100%

Szczegóły na stronie fundacji - https://fsmm.pl/10096/przedszkole_z_oddzialami_specjalnymi_prowadzone_przez_zgromadzenie_siostr_milosierdzia_%C5w_karola_boromeusza

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Boromeuszki Kępno 10096