Przekaż darowiznę na remont
wspieram

Odwiedziny naszych Sióstr z Zambii

Dziś w naszym Przedszkolu przywitaliśmy Siostry, które przez kolejne dni będą razem z nami:

Drogie Siostry z naszego Zgromadzenia, które na co dzień żyjecie i pracujecie w dalekim kraju w Zambii serdecznie witamy Was w kolejnym dziele naszego Zgromadzenia w przedszkolu. Przez te kilka dni będziecie z nami tworzyć jedną rodzinę świętego Karola. Mamy nadzieję, że spontaniczność i radość dzieci jeszcze bardziej napełni Wasze serca radością. Czujcie się u nas jak w domu… i zapraszamy Was do włączenia się w naszą posługę najmłodszym - ukochanym przez Jezusa, bo z Jego ust słyszymy: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”. Witamy Was Drogie Siostry z całego serca.

wszystkie artykuły