Interaktywna Podłoga

Interaktywna Podłoga FunFloor to system stworzony z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych, które kładą nacisk na rozwój swoich podopiecznych w nowoczesny, innowacyjny sposób. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych został przygotowany pod kątem edukacji poprzez zabawę. Obraz wyświetlony na podłodze reaguje na ruch chodzących po nim dzieci, dzięki temu dzieci chętnie korzystają z tej formy prowadzenia zajęć traktując zajęcia jako dobrą zabawę. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć na Interaktywnej Podłodze FunFloor angażuje umysł i ciało co sprawia, że dzieci chętnie przyswajają nowe wiadomości. Korzystanie z interaktywnej podłogi poprawia zdolności motoryczne, rozwija spostrzegawczość wzrokowo – ruchową, zwiększa orientację przestrzenną, poprawia szybkość reakcji oraz zwiększa aktywność fizyczną.

wszystkie artykuły