Aktualności

Baw się i ucz razem z nami – Pakiet materiałów dla Przedszkolaków 22.06.

Przedstawiamy temat kompleksowy na najbliższy tydzień podczas którego:

dziecko dowie się, jak podróżowano dawniej, a jak podróżuje się dziś. Pozna i nazwie wybrane środki transportu. Dowie się, czym był aeroplan i czym jest metro. Utrwali poznane już litery. Poćwiczy pisanie, czytanie oraz aktywne słuchanie dzięki udostępnionym słuchowiskom, bajkom i filmom. Rozwiąże proste zadania matematyczne, przeliczy, poćwiczy wskazywanie miejsca liczb na osi liczbowej. Utrwali poznane cyfry oraz poćwiczy logiczne myślenie, spostrzegawczość i umiejętność przeliczania. Dziecko przeprowadzi wspólnie z rodzicem proste eksperymenty. Nauczy się lub posłucha kilku tematycznych piosenek oraz pozna lub utrwali słownictwo w języku obcym. Będzie miało również możliwość stworzenia prac plastycznych i technicznych, samodzielnie i wspólnie z rodzicami.

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/podrozujemy  

Poniżej znajdują się listy do poszczególnych grup, w których zawarte są wskazówki jak z tym tematem sobie poradzić. Powodzenia!!!

Razem z Panią Eweliną, Pauliną i Magdą zapraszamy Was na lekcję języka angielskiego.

https://youtu.be/0FmHYRySFMk

Na dzisiaj mamy jeszcze jedną propozycję świetnej zabawy. Z siostrą Symeoną i Panią Izą zapraszamy Was do otchłani oceanu. Ciekawe kogo tam spotkacie.

https://youtu.be/WBgpIbaT5Yo

 

wszystkie artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK