Tydzień bez zabawek

W dniach od 12 do 15 listopada w przedszkolu był tydzień zabawek – czas kreatywnej zabawy.

Wizyta na Poczcie w Kępnie

W dniu 19 listopada przedszkolaki miały okazję zwiedzić gmach Poczty w Kępnie i zapoznać się z pracą listonosza.

Cała Polska czyta dzieciom

W listopadzie przedszkolaki wzięły udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zorganizowanej w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie.

Skrzat u kupca

W dniu 13 listopada w przedszkolu wystąpili Aktorzy z Kalisza prezentując dzieciom bajkę pt. "Skrzat u kupca".

Szkoła do hymnu

W dniu 8 listopada o godz. 11.11 przedszkolaki wzięły udział w akcji „Szkoła do hymnu” poprzez wspólne odśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu

Święto Niepodległości

W dniu 7 listopada w przedszkolu odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości.

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 2

W dniu 31  października przedszkolaki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 2 i uczestniczyły w przygotowanej dla nich lekcji.

Rok ze św. Franciszkiem z Asyżu

W trakcie roku przedszkolaki poznają osobę Patrona roku 2019/2020 – św. Franciszka z Asyżu poprzez cotygodniowe spotkania.

Szkoła pamięta

W dniu 25 października przedszkolaki włączyły się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” uwrażliwiającą młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania

Dzień Papieża Jana Pawła II

W dniu 16 października przedszkolaki pamiętały o Świętym Janie Pawle II w dniu Jego wyboru na Stolicę Apostolską.

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

W dniu 14 października dzieci złożyły najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim pracownikom przedszkola.

Dzień Nauczyciela

W dniu 14 października w przedszkolu uroczyście był obchodzony Dzień Nauczyciela.

Kije samobije

W dniu 4 października w przedszkolu wystąpili Aktorzy z Kalisza prezentując dzieciom bajkę pt. "Kije samobije".

Anioł Stróż

W dniu 3 października przedstawiciele przedszkolaków wzięli udział w przeglądzie pt. "Anioł Stróż" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek

Jesienny spacer po Kępnie

W dniu 24 września Przedszkolaki wybrały się na jesienny spacer po Kępnie, obdarowując przechodniów drobnymi upominkami.